İşte Ergüler’in Kalk Demesine Sinirlenip Binayı Terk Eden O İsim

AK PARTİLİ BAŞKAN YARDIMCISININ AK PARTİLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYININ TAKINDIĞI KABA TAVIRA TEPKİ GÖSTERİP ORTAMI SİNİRLE TERK ETMESİ GÜNDEM OLDU!

Aydın’ın Nazilli ilçesinde yaşanan skandalın detayları ortaya çıktı.

Yaşadığı gerilim ve tartışmalar ile gündemden düşmeyen Ergüler, Türk Eğitim Sen ziyaretinde AK Parti İlçe Yöneticisinden sert tepki gördü.

Seçimlere az bir zaman kala, AK Parti Nazilli Belediye Başkan Adayı Esat Ergüler’in sert tavrı ve egosu, Nazilli kamuoyunda geniş yankı uyandırmaya başladı. Herkesi azarlayan ve egosuyla dikkat çeken belediye başkanı bu sefer umduğunu bulamayarak tepkiyle karşılaştı.

Geçtiğimiz günlerde İlçe yöneticisinden oturduğu yerden kalkmasını isteyen Ergüler’e tepki göstererek binayı terk eden yönetim kurulu üyesinin kim olduğu öğrenildi.

Ergüler’e tepki göstererek çalışmaları yarıda bırakıp binayı terk eden ismin AK Parti Nazilli İlçe Başkan Yardımcısı Yavuz Duru olduğu öğrenildi.

Yavuz Duru’nun ziyaret edilen sendika binasını terk etmesi sonrası kaba tavrı nedeniyle Sendika temsilcileri tarafından ayıplanan Belediye Başkan Adayı Ergüler ile sendika üyeleri arasında soğuk rüzgarlar esti.

Daha Önce Doğru Yol Partisi Gençlik Kolları Başkanlığı, Doğru Yol Partisi Meclis Üyesi, Demokrat Parti Meclis Üyesi, AK Parti Meclis üyesi adayı olan ve şu anda AK Parti Nazilli İlçe Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Yavuz Duru, Belediye Başkan Adayı Esat Ergüler’in tavrına sert tepki göstererek seçim çalışmalarını yarıda bırakıp binayı terk etti.

Bu gelişmeler, Aydın’ın Nazilli ilçesinde seçim atmosferine yeni bir boyut kazandırırken, Ergüler’in tutumunun seçmen nezdindeki yansımaları da merak konusu olmaya devam ediyor.

Kaynak : https://aydinhalkhaber.com/iste-ergulerin-kalk-demesine-sinirlenip-binayi-terk-eden-o-isim/

 

ETİKET: YAVUZ DURU, NAZİLLİ HABER, ESAT ERGÜLER, AK PARTİ NAZİLLİ

Benzer İçerikler

Yorum Ekle