Nazilli Söke Tren Saatleri

Nazilli Söke tren ile yolculuk yaklaşık 2 saat sürmektedir.
Söke treni her gün 2 sefer Söke yönüne 1 sefer Nazilli yönüne düzenlenmektedir.
Nazilli’den Söke’ye tren ile yolculuk ücreti yaklaşık 11,50TL’dir.

Nazilli – Söke Treni

İstasyon Trenler
32744
Nazilli 08:06
İsabeyli 08:13
Atça 08:20
Sultanhisar 08:27
Karaali 08:31
Köşk 08:39
Umurlu 08:50
Aydın 09:04
İncirliova 09:16
Germencik 09:27
Ortaklar 09:40
Sazlıköy 09:57
Söke 10:06

Söke – Nazilli Treni

İstasyon Trenler
32743 32745
Söke 06:35 16:55
Sazlıköy 06:45 17:05
Ortaklar 07:04 17:24
Germencik 07:14 17:35
İncirliova 07:25 17:47
Aydın 07:36 18:00
Umurlu 07:48 18:20
Köşk 07:59 18:29
Karaali 08:07 18:37
Sultanhisar 08:10 18:40
Atça 08:19 18:46
İsabeyli 08:26 18:52
Nazilli 08:34 18:59

Verilen bilet fiyatları bilgilendirme amaçlıdır.
İstasyondaki fiyatlar geçerlidir.
Bu sayfada yer alan Nazilli – Söke Tren saatleri ve ücretleri 29.02.2020 tarihinde www.tcddtasimacilik.gov.tr/trenler/bolgesel-trenler web sitesinden alınmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Benzer İçerikler

Yorum Ekle