Bodysuit

Üst giyiminizde tercih edebileceğiniz bodysuit oldukça iddialı bir seçenek. Ürün ya tek parça olarak giyilir ya da alt kısmından çıtçıtlanır. Böylece net bir görünüme sahip olur toplanma yapmaz. Genellikle likralı esnek ve vücudun şeklini alan kumaşlardan üretilir. Tek bir tarza odaklı olarak üretilmez hemen hemen herkes zevkine hitap edecek modeli bulabilir. Dantelli, kısa kollu, askılı, sırt veya göğüs dekolteli modellerden dilediğinizi tercih edebilir uygun kombinler yapabilirsiniz.

Bodysuit Kombinleri

Bodysuit kombinleri oluşturma noktasında oldukça özgürsünüz. Çünkü bu kurtarıcı ürünleri her tarzla bütünleştirerek çabasız ve iddialı görünmek mümkün! Günlük tarzınız için pantolonlarınızın veya eteklerinizin üstüne basit tişörtler seçmek yerine daha tarz durmak için tercih edebilirsiniz. Daha seksi ve dikkat çekici olmak istediğiniz ortamlarda sırt veya göğüs dekolteli modelleri seçebilirsiniz.

Klasik ceketli takımlarınızı daha özenli ve farklı yorumlamak noktasında içinize giyeceğiniz parça tercihinizi bu üründen yana kullanabilirsiniz. Gömlek ve bluzlara nazaran toplanmayacağı ve gün içinde kırışmayacağı için daha şık duracaktır. Tarzınıza uygun ürünleri seçmek için https://www.beyyoglu.com./collection/bodysuit adresini tıklayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle