Çoraplı Jartiyer Takımı

Jartiyerde giyilen çorabın diz bölgesinde sıkı bir biçimde durmasını sağlayan eklentidir. Bel kısmından veya takım halde satılan kumaşa tutturulan çorap bu sayede bu durumda aşağıya doğru kaymasına engel olarak kötü bir görüntü oluşmasına engel olur. Çoraplı Jartiyer takımı, bustiyer takım ile beraber uyarlandığı taktirde iç giyimde eşdeğer olan parçaların kullanımı oldukça mümkün hale gelir.

Fakat bazı kadınlar aldıkları bu ürünü başka çamaşırları ile de kullanabilir. Takımda kullanılan kumaş yapısını kaliteli bir halde olması günlük yaşam için de en büyük etkendir. Çoraplı jartiyer sayesinde kadınlar yaz günlerinde daha sıkıcı külotlu çorap giymez.

Jartiyer Takımı Modelleri

Jartiyer takımı modellerinde en çok ön plana çıkan dantel ise oldukça yaygın bir halde kullanılır. Bunun yanı sıra bustiyer seçimi sırasında sütyenlerin kapları da çok önemlidir. Genellikle push up modeller kadınların olduğundan fazla çekici olmasına katkıda bulunur. Fakat bu durumda kadınların göğüs ölçüleri de büyük bir öneme sahiptir. Büyük göğüse sahip kadınlar boş kap da tercih edebilirler. Ürün modelleri için https://www.dagi.com.tr/bustiyer-jartiyer-takimi-modelleri sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle