Evidea, Söke Novada Outlet’te açıldı

“Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, Söke Novada Outlet’e mağaza açarak toplamda 38 mağazaya ulaşmış oldu. ”
Perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam eden ve ev yaşam ürünleri kategorisinde 2011 yılından bu yana hizmet veren Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekledi. 38. mağazasını 12 Ocak Perşembe günü Söke Novada Outlet’te açan Evidea, tüketicilere keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Ferah mağaza konseptiyle Söke Novada Outlet’te, kaliteli, trend ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri uygun fiyatlarla sunan Evidea, her yaşa ve her tarza hitap ediyor. Ayrıca Evidea, açılışa özel kampanyasıyla 12-22 Ocak tarihleri arasında her 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.

Türkiye genelinde 38 mağaza ile hizmet verdiklerini vurgulayan Evidea Genel Müdürü Kazım Mavuş,
‘Aydın Söke mağazamızın açılışıyla birlikte 19 ilde 38 mağazada hizmet veriyoruz. Buradaki tüketicilerle buluşmaktan dolayı son derece mutluyuz.
Evidea’dan alışveriş yapan herkesin, güzel bir müşteri deneyimi yaşamasını sağlamak için çalışıyoruz. 2025 yılı sonunda çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak 110 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz.
diye konuştu.

Benzer İçerikler

Yorum Ekle