Nazilli İzmir Tren Saatleri

Nazilli İzmir tren ile yaklaşık 3 saat 15 dakika sürmektedir.

Nazilli İzmir Tren Saatleri

Denizli – İzmir Treni İle Nazilli’den İzmir’e Tren Saatleri

İstasyon Trenler
32704 32706 32708 32710 32714
DENİZLİ 05:45 08:30 10:45 12:45 16:30
Km. 251+485 05:57 08:42 10:57 12:57 16:42
Goncalı 06:00 08:45 11:00 13:02 16:45
Sarayköy 06:16 09:01 11:20 13:18 17:02
Buharkent 06:30 09:15 11:35 13:32 17:16
Horsunlu 06:42 09:27 11:48 13:44 17:28
Pamukören 06:48 09:33 11:55 13:50 17:34
Kuyucak 06:55 09:40 12:09 13:57 17:41
NAZİLLİ 07:07 09:52 12:21 14:09 17:55
İSABEYLİ 07:13 x 12:27 14:15 18:01
Atça 07:19 10:03 12:33 14:21 18:09
Sultanhisar 07:25 10:11 12:39 14:27 18:15
Karaali x x 12:43 14:31 x
Köşk 07:35 10:21 12:51 14:39 18:25
Umurlu 07:46 10:30 13:00 14:48 18:34
AYDIN 07:59 10:43 13:14 15:01 18:47
İncirliova 08:09 10:53 13:24 15:11 18:57
Germencik 08:19 11:03 13:35 15:21 19:07
Ortaklar 08:30 11:14 13:46 15:31 19:18
Çamlık 08:48 11:32 14:08 15:50 19:36
Selçuk 09:01 11:46 14:22 16:04 19:49
Sağlık 09:20 12:05 14:41 16:23 20:08
Tepeköy 09:34 12:13 14:50 16:31 20:16
Torbalı 09:41 12:18 14:54 16:35 20:20
Pancar 09:51 12:27 15:04 16:44 20:29
Menderes 10:05 12:40 15:18 16:57 20:41
Adnan Menderes Havaalanı 10:10 12:45 15:23 17:02 20:46
Gaziemir 10:16 12:52 15:28 17:07 20:52
İZMİR (Basmane) 10:35 13:09 15:45 17:26 21:09

İzmir Nazilli Tren Saatleri

İzmir – Nazilli Treni İle İzmir’den Nazilli’ye Tren Saatleri

İstasyon Trenler
32739
İZMİR (Basmane) 13:10
Gaziemir 13:28
Adnan Menderes Havaalanı 13:33
Menderes 13:39
Pancar 13:52
Torbalı 14:03
Tepeköy 14:08
Sağlık 14:17
Selçuk 14:37
Çamlık 14:51
Ortaklar 15:10
Germencik 15:22
İncirliova 15:32
AYDIN 15:45
Umurlu 15:57
Köşk 16:06
Karaali 16:14
Sultanhisar 16:19
Atça 16:25
İSABEYLİ 16:31
NAZİLLİ 16:36

İzmir – Denizli Treni İle İzmir’den Nazilli’ye Tren Saatleri

İstasyon Trenler
32701 32705 32707 32711
İZMİR (Basmane) 07:10 10:45 12:30 16:45
Gaziemir 07:26 11:03 12:51 17:03
Adnan Menderes Havaalanı 07:32 11:08 12:56 17:09
Menderes 07:38 11:14 13:02 17:15
Pancar 07:51 11:26 13:14 17:27
Torbalı 08:03 11:37 13:24 17:37
Tepeköy 08:07 11:41 13:28 17:43
Sağlık 08:15 11:49 13:36 17:53
Selçuk 08:34 12:08 13:55 18:15
Çamlık 08:49 12:21 14:09 18:28
Ortaklar 09:08 12:40 14:28 18:53
Germencik 09:18 12:50 14:38 19:08
İncirliova 09:28 13:00 14:48 19:18
AYDIN 09:39 13:15 15:03 19:29
İmamköy 09:46 x x x
Umurlu 09:52 13:27 15:15 19:41
Köşk 10:01 13:36 15:24 19:50
Karaali x 13:44 15:32 x
Sultanhisar 10:12 13:48 15:36 20:00
Atça 10:18 13:54 15:42 20:07
İSABEYLİ 10:24 14:00 15:48 x
NAZİLLİ 10:31 14:11 16:00 20:18
Kuyucak 10:42 14:22 16:12 20:29
Pamukören 10:49 14:29 16:20 20:36
Horsunlu 10:54 14:34 16:26 20:41
Buharkent 11:06 14:46 16:39 20:53
Sarayköy 11:21 15:01 17:01 21:07
Goncalı 11:38 15:18 17:18 21:24
DENİZLİ 11:49 15:29 17:29 21:35

 

Verilen bilet fiyatları bilgilendirme amaçlıdır.

İstasyondaki fiyatlar geçerlidir.

Bu sayfada yer alan İzmir – Nazilli ve Nazilli – İzmir Tren saatleri ve ücretleri 13.03.2022 tarihinde www.tcddtasimacilik.gov.tr/trenler/bolgesel-trenler web sitesinden alınmıştır.

Seyahat planlaması öncesinde Lütfen aşağıdaki linkten ilgili tren sefer ve saatlerinizi kontrol ediniz.
www.tcddtasimacilik.gov.tr/trenler/bolgesel-trenler

Nazilli’den İzmir’e gitmek için mevcut tren saatleri uygun değil ise alternatif olarak Nazilli – İzmir Şehirlerarası Otobüs seferlerini tercih edilebilir.

Nazilli Otogar Nazilli Otobüs Firmaları

Nazilli Otogar Nerede Nazilli’deki Otobüs Firmaları

sponsorlu bağlantılar

Benzer İçerikler

Yorum Ekle