Nazilli İzmir Tren Saatleri

Nazilli İzmir tren ile yaklaşık 3 saat 15 dakika sürmektedir.

Nazilli İzmir Tren Saatleri

Denizli İzmir Treni İle Nazilli’den İzmir’e Tren Saatleri

İstasyon Trenler
32704 32706 32708 32710 32714
DENİZLİ 05:45 08:30 10:45 12:20 16:45
Km. 251+485 05:57 08:43 10:58 12:32 16:57
Goncalı 05:59 08:46 11:02 12:34 17:02
Sarayköy 06:15 09:03 11:22 12:52 17:18
Buharkent 06:29 09:18 11:38 13:06 17:32
Horsunlu 06:41 09:30 11:52 13:18 17:44
Pamukören 06:47 09:36 12:00 13:24 17:50
Kuyucak 06:54 09:43 12:11 13:31 17:59
NAZİLLİ 07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
İSABEYLİ 07:12 x 12:29 13:49 18:20
Atça 07:18 10:06 12:35 13:56 18:26
Sultanhisar 07:24 10:13 12:41 14:02 18:33
Karaali x x 12:45 14:06 x
Köşk 07:34 10:23 12:53 14:14 18:46
Umurlu 07:43 10:32 13:02 14:23 18:56
İmamköy 07:50 x x x x
Aydın 07:58 10:46 13:16 14:37 19:13
İncirliova 08:08 10:57 13:27 14:48 19:23
Germencik 08:18 11:07 13:38 14:58 19:33
Ortaklar 08:29 11:17 13:48 15:08 19:45
Çamlık 08:48 11:35 14:07 15:28 20:04
Selçuk 09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Sağlık 09:20 12:07 14:39 16:00 20:37
Tepeköy 09:29 12:15 14:47 16:08 20:47
Torbalı 09:33 12:19 14:51 16:12 20:52
Pancar 09:42 12:28 15:03 16:21 21:04
Menderes 09:54 12:41 15:18 16:33 21:19
Adnan Menderes
Havaalanı
09:59 12:46 15:23 16:38 21:24
Gaziemir 10:04 12:52 15:28 16:43 21:29
İZMİR (Basmane) 10:21 13:09 15:45 16:58 21:46

 

İzmir Nazilli Tren Saatleri

İzmir Denizli Treni İle İzmir’den Nazilli’ye Tren Saatleri

İstasyon Trenler
32701 32705 32707 32711
İZMİR (Basmane) 07:10 10:45 12:30 16:45
Gaziemir 07:28 11:04 12:50 17:03
Adnan Menderes Havaalanı 07:34 11:10 12:56 17:09
Menderes 07:39 11:15 13:01 17:15
Pancar 07:53 11:29 13:13 17:28
Torbalı 08:02 11:38 13:22 17:37
Tepeköy 08:08 11:42 13:26 17:41
Sağlık 08:16 11:50 13:34 17:49
Selçuk 08:35 12:09 13:53 18:09
Çamlık 08:49 12:23 14:08 18:23
Ortaklar 09:08 12:42 14:26 18:41
Germencik 09:18 12:52 14:37 18:51
İncirliova 09:29 13:04 14:49 19:01
Aydın 09:40 13:15 15:00 19:12
Umurlu 09:53 13:27 15:13 19:24
Köşk 10:02 13:36 15:22 19:33
Karaali x 13:44 15:30 x
Sultanhisar 10:14 13:48 15:34 19:43
Atça 10:20 13:55 15:40 19:50
İSABEYLİ 10:26 14:01 15:46 19:56
NAZİLLİ 10:33 14:08 15:53 20:03
Kuyucak 10:44 14:19 16:04 20:14
Pamukören 10:51 14:26 16:11 20:21
Horsunlu 10:56 14:31 16:16 20:26
Buharkent 11:08 14:43 16:28 20:38
Sarayköy 11:23 14:59 16:43 20:52
Goncalı 11:42 15:15 17:03 21:11
DENİZLİ 11:53 15:26 17:14 21:22

Bu sayfada yer alan İzmir – Nazilli ve Nazilli – İzmir Tren saatleri ve ücretleri 25.07.2021 tarihinde www.tcddtasimacilik.gov.tr/trenler/bolgesel-trenler web sitesinden alınmıştır.

 

Nazilli’den İzmir’e gitmek için mevcut tren saatleri uygun değil ise alternatif olarak Nazilli – İzmir Şehirlerarası Otobüs seferlerini tercih edilebilir.

Nazilli Otogar Nazilli Otobüs Firmaları

Nazilli Otogar Nerede Nazilli’deki Otobüs Firmaları

sponsorlu bağlantılar

Benzer İçerikler

Yorum Ekle