Nazilli İzmir Tren Saatleri

Nazilli İzmir tren ile yaklaşık 3 saat 15 dakika sürmektedir.

Denizli – İzmir Treni İle

İstasyon Trenler
32716 32704 32708 32710
Denizli 18:05 05:45 10:45 12:20
Goncalı 18:19 05:59 11:02 12:34
Sarayköy 18:38 06:15 11:22 12:52
Buharkent 18:53 06:29 11:38 13:06
Horsunlu 19:06 06:41 11:52 13:18
Pamukören 19:13 06:47 12:00 13:24
Kuyucak 19:21 06:54 12:11 13:31
Nazilli 19:34 07:06 12:23 13:43
İsabeyli 19:41 07:12 12:29 13:49
Atça 19:49 07:18 12:35 13:56
Sultanhisar 19:55 07:24 12:41 14:02
Köşk 20:09 07:34 12:53 14:14
Umurlu 20:19 07:43 13:02 14:23
İmamköy x 07:50 x x
Aydın 20:36 07:58 13:16 14:37
İncirliova 20:46 08:08 13:27 14:48
Germencik 20:58 08:18 13:38 14:58
Ortaklar 21:08 08:29 13:48 15:08
Çamlık 21:26 08:48 14:07 15:28
Selçuk 21:40 09:01 14:20 15:41
Sağlık 21:59 09:20 14:39 16:00
Tepeköy 22:07 09:29 14:47 16:08
Torbalı 22:11 09:33 14:51 16:12
Pancar 22:20 09:42 15:03 16:21
Menderes 22:33 09:54 15:18 16:33
Adnan Menderes Havaalanı 22:38 09:59 15:23 16:38
Gaziemir 22:43 10:04 15:28 16:43
İzmir (Basmane) 22:59 10:21 15:45 16:58

 

Bu sayfada yer alan İzmir – Nazilli ve Nazilli – İzmir Tren saatleri ve ücretleri 18.03.2021 tarihinde www.tcddtasimacilik.gov.tr/trenler/bolgesel-trenler web sitesinden alınmıştır.

 

Nazilli’den İzmir’e gitmek için mevcut tren saatleri uygun değil ise alternatif olarak Nazilli – İzmir Şehirlerarası Otobüs seferlerini tercih edilebilir.

Nazilli Otogar Nazilli Otobüs Firmaları

Nazilli Otogar Nerede Nazilli’deki Otobüs Firmaları

sponsorlu bağlantılar

Benzer İçerikler

Yorum Ekle